O nas

Kilka słów o naszej restauracji

Aldente to idealne miejsce, byś mógł się delektować wyśmienitymi smakami w przytulnym wnętrzu. Nasze dania przygotowujemy z dbałością o najmniejsze szczegóły, wykorzystując najlepsze składniki. Pasja naszego szefa kuchni oraz talent kulinarny to gwarancja udanej uczty. Bazujemy na kuchni polsko - włoskiej dzięki czemu każdy znajdzie coś dla siebie w naszej ofercie.

Co nas wyróżnia?


RESTAURACJA PRZYJAZNA DZIECIOM

Aldente to must have, do którego powinieneś się udać na rodzinny obiad z dziećmi. W naszej ofercie posiadamy menu dziecięce. Dzieciaki mogą także do woli korzystać z oddzielnej przestrzeni, w której znajdują się różnego rodzaju atrakcje.

PRZYJĘCIA OKOLICZNOSCIOWE

W restauracji dostępne są dwie sale (w tym jedna z małpim gajem), które mogą służyć jako pomieszczenia do organizacji niezależnych imprez, jak również pozwalają nam przygotowywać duże, rodzinne spotkania. Do dyspozycji Gości oddajemy także altanę ogrodową, gdzie każde przyjęcie nabiera dodatkowego uroku!

CATERING

Nasze usługi cateringowe to smaczne i efektowne potrawy, punktualna dostawa oraz przyjazna i profesjonalna obsługa. Zrobimy dla ciebie małe i duże spotkania w firmie, domu czy innym wybranym miejscu.

Napisz do Aldente!


Masz jakieś sugestie, pytania lub chcesz dowiedzieć się czegoś ciekawego o Nas?

Dzwoń lub pisz! Śmiało, w końcu rozmowa jest najważniejsza!